Дизайн

Вікно — це один з елементів, за допомогою якого можна підкреслити індивідуальність будинку та статус його господаря. Сьогодні багато власників намагаються досягнути такого результату за рахунок ексклюзивності дизайну не тільки внутрішніх приміщень, а й фасаду будівлі, невід’ємним елементом якого є вікна та двері.

Дизайн вікон повинен враховувати наступні моменти:

  • стиль, кольорову гаму фасаду та інтер’єру будинку;
  • пропорції, розміри і меблювання приміщення;
  • призначення вікон, дверей та ін.

Форми вікон

Найкращий спосіб виділити свій будинок з-поміж інших – це замовлення конструкцій нестандартних форм. Наша компанія пропонує багато подібних форм: багатосторонні, арочні, трапецієвидні, трикутні,  круглі, овальні та ін. Вибір варіанту залежить від Вашої фантазії, стилю і архітектурного вирішення будинку.

Виробництво ексклюзивних конструкцій – це тяжка, кропітка праця, яку здатен виконати далеко не кожний виробник. Висока кваліфікація персоналу нашої компанії, рівень якості та технологічності комплектуючих забезпечують можливість втілення саме Вашого задуму, саме Вашого бачення.

Кольорова гама ПВХ-профілю

Для вдалого дизайнерського рішення є можливість широкого вибору кольорів ПВХ-профілю. Компанія «Вікна-Захід» пропонує як стандартні кольорові рішення – дуб золотий, дуб темний та махагон, так і нестандартні кольори дерева: горіх, вишня, ірландський дуб та інші.

Ламінування профілю може бути внутрішнім, зовнішнім та двостороннім. Вірний вибір типу ламінування та безпосередньо різновиду ламінату підкреслить індивідуальність інтер’єру і створить гармонію із кольором фасаду будівлі. Процес ламінування метало-пластикових конструкцій відбувається із застосуванням виключно екологічно чистих матеріалів.

Варіанти скла

Асортимент скла, який використовується у наших склопакетах, є дуже великим. «Лабіринт», матове, «пунто», «вулкан», «бронза», дуте – це далеко не повний перелік видів скла, що використовується нашою компанією в процесі виробництва. Вдале комбінування типу скла та кольору ПВХ-профілю беззаперечно підкреслить красу і вишуканість Вашого будинку.

Одним з ексклюзивних елементів вікна є вітраж у склопакетах. Вітраж – елемент індивідуальності, тому він повинен бути ретельно підібраним як з точки зору відповідності архітектурі будови, так і з точки зору оптимального сполучення з інтер’єрним рішенням внутрішніх приміщень. Компанія «Вікна-Захід» пропонує широкий вибір малюнків вітражів, ми можемо виготовити вітраж за Вашим ескізом.

Шпрос

Компанія «Вікна-Захід» рекомендує замовити вставки зі шпросу для оздоблення Ваших вікна чи дверей.

Шпрос – це спеціальна декоративна вставка між листами скла у склопакеті. Надає кращого вигляду вікнам із великою площею прозорої частини. Шпрос  дозволить прикрасити Ваше вікно, надати йому більш респектабельний і естетичний вигляд. Ви можете обрати шпроси різні за товщиною, золотого, білого  чи коричневого кольору.

За допомогою шпросу Ви можете оздобити своє вікно малюнком будь-якої геометричної форми. Шпрос вставляється всередину склопакета і кріпиться статично до дистанційної рамки. Тому шпросу не загрожують атмосферні впливи, а поверхню скла легко мити.

Підвіконня

Одним з додаткових елементів віконної конструкції є підвіконня, яке додасть завершений вигляд внутрішньому інтер’єру, допоможе створити затишну та комфортну атмосферу.

ПВХ-підвіконня є зручними в процесі експлуатації. Їхня міцність забезпечується ребрами жорсткості. Поверхня підвіконня не псується завдяки спеціальному покриттю, яке захищає від подряпин та впливу інших зовнішніх чинників. Також дане покриття захищає від зміни кольору та якості під час використання підвіконня.

ПВХ-підвіконня не потребують значних зусиль в обслуговуванні: легко миються, не потребують фарбування та спеціального догляду. Є абсолютно безпечними для здоров’я людини, водонепроникними та низькозаймистими.

ПВХ-підвіконня стійкі до впливу температури до +600С.

Глибина підвіконня складає 150мм-650мм. Правильний вибір глибини підвіконня сприяє оптимальному регулюванню напрямів конвекційних потоків теплого повітря біля вікна, створюючи приємний клімат у приміщенні.

Компанія «Вікна-Захід» пропонує підвіконня – DANKE (Німеччина) та OpenTech (Україна). Продукція даних компаній відповідає вимогам ДСТУ.

Кольоровий спектр підвіконь DANKE дозволить реалізувати індивідуальні дизайнерські рішення.

Відливи

Привабливий вигляд фасадної частини віконної конструкції забезпечує відлив. Відлив також є необхідним елементом захисту вікна від потрапляння вологи на нижню горизонтальну площину віконного прорізу.

Компанія «Вікна-Захід» пропонує Вам алюмінієві відливи компанії Alutech. Вони є найбільш довговічними та міцними, тому що алюміній стійкий до дощу, снігу, корозії, перепаду температури (від -40 С до +80 С) та механічного впливу (витирання та подряпин).

Спеціальне двошарове покриття лаком з роздільним випалом (АЛКАН SP 80) охороняє поверхню від стирання й подряпин. Відповідно до європейських стандартів поверхня відливів покрита захисною поліетиленовою плівкою, що видаляється після монтажу.

Стандартними кольорами відливів, що підходять до більшості вікон, є білий та коричневий.

Москітні сітки

Найкращим захистом від комах, пуху та всього іншого, що може потрапити у приміщення з вулиці, є москітні сітки. Протимоскітна сітка являє собою конструкцію з алюмінієвого профілю (рамки), який обтягується сіткою.

Компанія Вікна-Захід пропонує москітні сітки рамного типу. Така сітка дуже легко встановлюється та знімається. Для балконних дверей пропонується сітка, яка фіксується петлями на протилежну дверям сторону рами.

Кріпиться москітна сітка до вікна за рахунок спеціальних гачків. Сірий колір сітки робить її практично непомітною при будь-якому освітленні. Алюміній для захисту від корозії покритий двошаровим емальованим покриттям. Пластикові деталі не жовтіють, є стійкими до перепадів температури.

Базові кольори рамки та пластикових кутиків – білий та коричневий.

Догляд за москітною сіткою неважкий – достатньо її знімати на зиму та у вітряну погоду, а також промивати теплою водою.

Замовити

Виберіть місто*

Ми зв'яжемося з вами протягом найближчого часу.

[recaptcha size:compact]