Фурнітура

Фурнітура – це механізми, що забезпечують відкриття стулок, їх фіксацію в одному із 3-х положень. Від фурнітури вікна залежить його якість і тривалість функціонування. На фурнітуру лягають основні механічні і динамічні навантаження у віконній конструкції.

Компанія Вікна-Захід встановлює у вікна якісну фурнітуру, яка має сертифікати міжнародної системи стандартизації якості ISO 9001 та має декілька шарів антикорозійного покриття.

Додаткові елементи фурнітури забезпечують:

  • захист від зламу;
  • захист від провисання;
  • блокування небажаного відкривання вікна дітьми;
  • герметичне прижимання;
  • делікатне провітрювання.

Функція «мікропровітрювання» надає Вам додаткові переваги у провітрюванні приміщення. Мікропровітрювання є ефективним вирішенням проблеми безперервного повітрообміну після встановлення пластикових вікон.

Ручки для вікон

Дизайнерська ручка

Віконна ручка – важлива складова вікна, яка повинна відповідати загальному стилю інтер’єру кімнати. Компанія «Вікна-Захід» пропонує  декілька варіантів дизайнерських ручок для Ваших вікон.

Компанія «Вікна-Захід» пропонує  ручки не тільки різноманітні за формою самої ручки та основи, але і у широкий вибір кольорів (напр., білий, коричневий , срібний, золотий, бронзовий).

Ви зможете підібрати ідеальний варіант до Вашого інтер’єру, в якому б стилі він не був виконаний. Вдало підібрана дизайнерська ручка вигідно підкреслить ексклюзивну модель Вашого вікна.

Ручка з ключиком

Ручка з ключиком – гарантія Вашої безпеки. З її допомогою Ви заблокуєте створку в закритому положенні. Ручку не можна буде повернути, і, відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Поворот ключа знімає блокування і вікно знов можна відкрити.  Якщо не замикати на ключ, така ручка функціонує як звичайна.

Ручки з ключиком спеціально встановлюють на вікна або балконні двері до дитячої кімнати. Коли Ви закриєте вікно на ключ, малюк не зможе відкрити вікно і Ви будете спокійні за його безпеку.

Протизламна ручка

Спеціальний блокуючий механізм ручки HOPPE Secustik дозволяє повернути ручку як звичайно, але блокує її при спробі зламу через фурнітуру зовні.  При повороті ручки механізм з чітким клацанням фіксує ручку в різних положеннях. Даний звук,  характерний для ручок Secustik,  говорить про підвищені параметри безпеки ручки і, відповідно, вікна.

Таким чином, протизламна віконна ручка захистить Вашу оселю від зловмисників.

Антибактеріальна ручка «Steko BioTouch»

Це ручка, яка завдяки спеціальному покриттю іонами срібла, нейтралізує більшу частину відомих мікробів і вірусів (в тому числі кишкову паличку і стафілокок). Це унікальний винахід вже користується попитом в дитячих і громадських закладах по всій Європі.

Антибактеріальна ручка Steko BioTouch – це не тільки дієвий метод профілактики інфекційних захворювань. Вона має привабливий дизайн і приємна на дотик.

Важливо, що різниця в ціні простої ручки і антибактеріальної дуже незначна, при цьому властивості ручки «BioTouch» унікальні і її дизайн звичайно змусять покупця віддати перевагу саме їй.

Рекомендуємо встановлювати антибактеріальну ручку:

  • в житлових приміщеннях
  • дитячих садах і школах
  • магазинах і клубах
  • ресторанах і готелях
  • на вокзалах і в аеропортах…

Ручка курця

Ручка курця за зовнішнім виглядом нагадує мушлю. Виготовляється вона з міцного пластику або алюмінію. У базовій комплектації – пластикова ручка. Алюмінієва – купується окремо. Головне призначення такої ручки – зручне закривання балконних дверей з боку вулиці. Установка ручки курця не займає багато часу, тому даний елемент фурнітури користується великою популярністю.

Будь-яку з перелічених ручок Ви можете замовити разом із вікном або, за необхідності, замінити ручки на нові на вже встановлених у Вашій оселі вікнах.

Steko PlusЕксклюзивна фурнітура
Мікрощільове провітрюванняВідкриття стулки 6 мм.

Ручка Secustik

 

Підвищена безпека та стильний дизайн.

 

Протизламні запірні елементиВстановлюються для забезпечення захисту від проникнення.
НожиціЗапобігають вікну самовільно закритись від протягу.
Мікроліфт-блокіраторЗапобігає випадінню стулки та провисання її у режимі зачиненого вікна.
Дві протизламні пластини в базовій комплектаціїПокращують рівень безпеки вікна.
AXORKOMFORT LINE K-3
Надійна українська фурнітура, функціональна та комфортна в експлуатації. Має всі необхідні стандартні функції та додаткові опції. Чудове співвідношення якості та ціни.
RotoНімецька фурнітура

Європейська фурнітура, яка має бездоганну якість та точність. Особливості:

– унікальне покриття Roto Sil Nano, яке самовідновлюється при незначних пошкодженнях;

– унікальна система з’єднання деталей Clip&Fit, яка забезпечує надійну фіксацію;

– ножиці Roto NT – елемент, який має 2 варіанти відкидання вікна – 80 мм (зимове провітрювання) та 140 мм (літнє провітрування).

 

Замовити

Виберіть місто*

Ми зв'яжемося з вами протягом найближчого часу.

[recaptcha size:compact]