Про нас

Компанія Вікна-Захід

вже протягом багатьох років допомагає людям облаштовувати свої оселі. Наша команда складається виключно з висококваліфікованих спеціалістів, що здатні проконсультувати найвибагливішого клієнта і вгодити кожному. Завдяки  досвіду та знанням, наші працівники задовольняють бажання всіх наших замовників, професійно підходять до поставлених задач:

  • Ексклюзивні дизайни;
  • Якісна фурнітура;
  • Безпечна екологічна продукція;
  • Комплексний підхід;
  • Новітні технології;
  • Різновид моделей;

Для того щоб обрати якісні металопластикові двері та вікна, необхідно володіти багажем знань. Якщо у вас немає часу заглиблюватись в тему, то ми готові вам допомогти. Компанія Вікна-Захід не просто продає товар, але й консультує своїх покупців, рекомендує продукт залежно від потреб кожної окремої квартири чи будинку. Окрім того, ми завжди раді допомогти Вам у вирішенні будь-яких нестандартних потреб у ремонті.

Головним нашим пріоритетом є якість та демократична ціна. Компанія протягом багатьох років будувала авторитет, тож ми готові відповідати за якість та безпеку продукції, яку продаємо. Якщо ви не хочете переплачувати, то купити вікна та двері за адекватними цінами можна у нас!

Компанія Вікна-Захід завжди дослухається до зауваг та відгуків, що залишають клієнти, відстежує новітні розробки та оперативно вчиться їх використовувати для того, щоб реалізувати Ваші найсміливіші мрії та бажання.

НАША МІСІЯ

Місія компанії полягає у тому, щоб догодити кожному нашому клієнту та не зрадити вашу довіру. Використання останніх технологій, замовлення виключно сертифікованої продукції, яка визнана у всьому світі, совісна робота – все для того, щоб бажання мати пластикові вікна, двері, балкони чи вхідні броньовані двері були реалізовані в повній мірі.

Компанія прагне поєднати найкращі риси – демократичні ціни, якість та сервіс. Згідно відгуків, що залишають наші клієнти, наразі, у нас це гарно виходить! Якщо маєте бажання переконатись на власному досвіді – звертайтесь до наших працівників!

З повагою до Вас, Компанія Вікна-Захід створює тенденції і унікальні рішення, доступні і бажані для всіх людей.

Ми створюємо нові проекти для вас.

Популярні запитання

Будь ласка, зателефонуйте в наші відділення для уточненні наявності будь-якої пропозиції. Ви також можете надіслати запит електронною поштою нашій веб-команді за адресою vikna.zahid5@gmail.com

Так, ми раді надати доставку нашим клієнтам. Після завершення замовлення та замірів наша компанія зв’яжеться з вами, щоб організувати доставку у дату й час, що відповідає вашому розкладу. Наша команда доставки докладе максимум зусиль для того, щоб ваші новаі вікна виглядали якнайкраще у вашому будинку!

Для більшості продуктів ми пропонуємо запасні частини. Під час запиту, будь ласка, уточніть наявність та відповілність фурнітури та запчастин в нашого менеджера, щоб ми могли краще обслуговувати вас. 

Наш менеджер повідомить вас про час доставки та розрахує строки виготовлення вашого замовлення. Ви повинні бути доступними під час запланованого встановлення та доставки вікон.

Наш менеджер повідомить вас про час доставки та розрахує строки виготовлення вашого замовлення. Ви повинні бути доступними під час запланованого встановлення та доставки вікон.

Наш менеджер відповість на ці запитання.

Наш менеджер відповість на ці запитання.

Наш менеджер відповість на ці запитання.

Наш сервіс

Потрібна професійна допомога?

Зверніться до представника служби підтримки клієнтів, щоб замовити зустріч та отримати відповідь на всі ваші запитання!

НАША КОМАНДА

Команда Компанії Вікна-Захід – це головний ресурс і двигун компанії. Наші фахівці завжди готові довести, що сервісні послуги – це висококваліфікована робота, яку можна довірити тільки справжнім професіоналам.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, постійно розширюючи сферу послуг, що надаються, оптимізуючи механізми організації робочого процесу, відточуючи застосування новітніх технологій і навчаючи тонкощам професії перспективних фахівців.

Наша компанія цінує поєднання організованості і працьовитості, а запорукою успішної роботи в команді вважає повагу один до одного, здатність до взаємовиручки і почуття відповідальності всіх залучених в робочий процес співробітників за кінцевий результат. Саме ці принципи є основоположними при організації ефективної командної діяльності.

Приєднатись до нашої команди ? Це просто!

Перегляньте відкриті вакансії та надішліть нам Ваше резюме!

Summary