Про нас

Вікна-Захід

– це компанія європейського рівня. Ми є командою професійних та кваліфікованих фахівців. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, і в той же час ми завжди раді допомогти вам у вирішенні будь-яких нестандартних потреб у ремонті:

  • Ексклюзивні дизайни;
  • Якісна фурнітура;
  • Безпечна екологічна продукція;
  • Комплексний підхід;
  • Новітні технології;
  • Різновид моделей;
  • Кваліфікована команда.

НАША МІСІЯ

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити ваш комфорт вдома і забезпечити найкращу та швидку допомогу за справедливими цінами. Ми виступаємо за якість, безпеку та авторитет, щоб ви могли бути впевнені в нашій роботі.

Компанія “Вікна-Захід” враховує ваші враження та відгуки, відстежує новітні розробки  та використовує їх для виконання ваших мрій.

З повагою до Вас, Компанія Вікна-Захід створює тенденції і унікальні рішення, доступні і бажані для всіх людей.

Ми створюємо нові проекти для вас.

Популярні запитання

Будь ласка, зателефонуйте в наші відділення для уточненні наявності будь-якої пропозиції. Ви також можете надіслати запит електронною поштою нашій веб-команді за адресою vikna.zahid5@gmail.com

Так, ми раді надати доставку нашим клієнтам. Після завершення замовлення та замірів наша компанія зв’яжеться з вами, щоб організувати доставку у дату й час, що відповідає вашому розкладу. Наша команда доставки докладе максимум зусиль для того, щоб ваші новаі вікна виглядали якнайкраще у вашому будинку!

Для більшості продуктів ми пропонуємо запасні частини. Під час запиту, будь ласка, уточніть наявність та відповілність фурнітури та запчастин в нашого менеджера, щоб ми могли краще обслуговувати вас. 

Наш менеджер повідомить вас про час доставки та розрахує строки виготовлення вашого замовлення. Ви повинні бути доступними під час запланованого встановлення та доставки вікон.

Наш менеджер повідомить вас про час доставки та розрахує строки виготовлення вашого замовлення. Ви повинні бути доступними під час запланованого встановлення та доставки вікон.

Наш менеджер відповість на ці запитання.

Наш менеджер відповість на ці запитання.

Наш менеджер відповість на ці запитання.

Наш сервіс

Потрібна професійна допомога?

Зверніться до представника служби підтримки клієнтів, щоб замовити зустріч та отримати відповідь на всі ваші запитання!

НАША КОМАНДА

Команда Компанії Вікна-Захід – це головний ресурс і двигун компанії. Наші фахівці завжди готові довести, що сервісні послуги – це висококваліфікована робота, яку можна довірити тільки справжнім професіоналам.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, постійно розширюючи сферу послуг, що надаються, оптимізуючи механізми організації робочого процесу, відточуючи застосування новітніх технологій і навчаючи тонкощам професії перспективних фахівців.

Наша компанія цінує поєднання організованості і працьовитості, а запорукою успішної роботи в команді вважає повагу один до одного, здатність до взаємовиручки і почуття відповідальності всіх залучених в робочий процес співробітників за кінцевий результат. Саме ці принципи є основоположними при організації ефективної командної діяльності.

Приєднатись до нашої команди ? Це просто!

Перегляньте відкриті вакансії та надішліть нам Ваше резюме!

Summary