Склопакет

Склопакет – це окремий елемент вікна, в якому декілька листів скла герметично з’єднані одне з одним. Площа склопакету займає практично всю поверхню вікна, тому від цього високотехнологічного виробу залежать експлуатаційні якості конструкції в цілому: зовнішній вигляд, комфорт в приміщенні, його захищеність і Ваші витрати на опалення.

Компанія Вікна-Захід пропонує сплопакети різноманітної форми, площі, товщини та, відповідно, різного коефіцієнту теплопередачі та звукопоглинання.

Будова склопакету:

Скло. У виробництві склопакетів використовуються наступні види скла: флоат-скло, енергозберігаюче (низькоемісійне) – з покриттям іонів срібла, мультифункціональне, броньоване, декоративне та вітражне скло.

Дистанційна рамка. Використовується для з’єднання декількох листів скла. Виготовлена із алюмінію або комбінації полікарбонату із нержавіючою сталлю.

Однокомпонентний герметик (первинна герметизація)- використовується для герметичного з’єднання дистанційної рамки та скла.

Двокомпонентний герметик (вторинна герметизація) – використовується для герметизації склопакетів по периметру. Згідно ДСТУ, загальна товщина герметизуючого шару (первинної та вторинної герметизації) по периметру склопакету має складати не менше 9 мм.

Молекулярне сито (селікогель) – покликане поглинати вологу, яка може утворюватись в середині склопакету при значній різниці зовнішньої та внутрішньої  температур.

Інертний газ – у більшій мірі служить для зменшення вірогідності окиснення покриття, яке знаходиться на енергозберігаючому склі, також має незначні енергозберігаючі властивості.

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНЕ СКЛО

Мультифункціональне скло Double Silver Steko має двошарове покриття наночастками срібла. Це дозволяє економити на кондиціюванні влітку і на опаленні взимку.

Переваги:

  • захищає приміщення від проникнення шкідливого ультрафіолету;
  • зберігає тепло взимку;
  • зберігає прохолоду влітку;
  • пропускає 72% природнього сонячного світла;
  • встановлюється з боку вулиці.

Для покращення теплоізоляції одна чи дві камери склопакету заповнюються інертним газом Аргоном.

 

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ СКЛО I-GLASS

Енергозберігаюче скло i-glass має спеціальне покриття іонами срібла, що дозволяє економити на опаленні взимку.

Переваги:

  • високий ступінь теплоізоляції (запобігає виходу тепла з приміщення);
  • встановлюється з боку приміщення.

Двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом на 40% краще зберігають тепло, ніж склопакети із звичайним склом та на 96% краще, ніж старі вікна.

Кращу енергоефективність буде мати вікно, в якому встановлено енергозберігаюче скло

та мультифункціональне скло Double Silver Steko.

Замовити

Виберіть місто*

Ми зв'яжемося з вами протягом найближчого часу.

[recaptcha size:compact]